Lennart Jirlow

361518

LENNART JIRLOW (född 1936): "En kväll på cafét/Un Soir au Café", signerad L. Jirlow, 1986, numrerad 6/310, färglitografi, Arches, 46x60,5 cm;
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus, ur mappen Bourgade Francaise

Fack 51

Lennart Jirlow
Budhistorik (49 bud)
2335744
9 400
2335743
9 200
2335733
9 000
2335731
8 800
2335732
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.