Stig Claesson (Slas) teckningar

361517

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): (2), med text, signerade och den ena daterad 50, teckningar, höjd 28,5 x 21 respektive 29 x 21 cm

Teckningarna med veck

Konst, Teckningar

Tavelvagn 2

Budhistorik (9 bud)
2332772
850
2332721
2332721
600
2327257
550
2323614
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.