Lennar Jirlow

361515

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgården", 1986, signerad L. Jirlow, numrerad 6/310, färglitografi, 46x61cm;

Fack 51

Lennar Jirlow
Budhistorik (44 bud)
2335796
6 400
2335777
6 200
2335782
6 000
2335777
5 800
2335779
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.