Nordens ljus grafikportfölj

361511

NORDENS LJUS GRAFIK, portföljer, 3 st, 15 st signerade litografier, numrerade 13/150, bla Philip von Schantz John E Franzén, Gösta Werner, Harald Lyth, varierande format

Rum 13

Nordens ljus grafikportfölj

Budhistorik (12 bud)
2333614
2333259
2332127
1 900
2325049
1 800
2322228
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.