Oidentifierad konstnär pastell

361508

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) pastell, signerad, 62 x 49 cm, ramad med glas

Möjligen syraangrepp

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
2325528
2333963
2325528
1 900
2333962
1 800
2325528
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.