Satsbord 3 dlr

361505

SATSBORD, 3 dlr, Danmark, teak. 1950-60-tal, stämplat HM Made in Denmark, största mått 50 59x36 cm

Smärre slitage

Rum 4

Satsbord 3 dlr

Budhistorik (16 bud)
2333154
2 400
2329753
2333149
2329753
1 800
2332871
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.