Pablo Picasson litografi

361504

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Dansande figurer, litografi, 64x49 cm

PROVENIENS: Inköpt Stockholms Auktionsverk 1975

Smärre fuktfläckar i nerde kant

Fack 12

Pablo Picasson litografi
Budhistorik (14 bud)
2342719
2340057
2340057
950
2342715
900
2340057
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.