Tidningshylla

361502

TIDNINGSHYLLA, 1900-talets mitt, höjd ca 61 cm

Smärre slitage

Rum 4

Tidningshylla

Budhistorik (20 bud)
2330287
1 300
2330188
2327844
2326154
2327843

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.