Pablo Picasso La Ronde de la Jeuness färglitografi

361500

PABLO PICASSO (1881-1973), "La Ronde de la Jeunesse", signerad och daterad -59 i trycket, ej numrerad, färglitografi, 64,5X 49,5 cm.
Skador: Ej examinerad ur ram.
PROVENIENS; Inköpt på Stockholms Auktionsverk 1975

Fack 21

Budhistorik (15 bud)
2342904
2342824
2342903
2342824
1 900
2342902
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.