Golvlampor 1 par

361499

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, märkta Lars Toller, mässing, höjd inkl. skärm ca 146-152 cm

Slitage, smärre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampor 1 par

Budhistorik (19 bud)
2334432
1 300
2334116
2334390
2334116
2334388

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.