Yrjö Edelmann

361497

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Komposition med papper, signerad Y. Edelmann, E.A. XXI/XXXVI, färglitografi, ca 56x36 cm

Fack 33

Yrjö Edelmann
Budhistorik (6 bud)
2333504
550
2331107
500
2330815
450
2326517
2326408

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.