Glas på fot 1800-tal

361495

GLAS PÅ FOT, 1800-tal, höjd 16,5 cm

Smärre nagg

Glas, Övrigt glas

Monter 21

Glas på fot 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2332355
600
2320581
550
2325927
500
2320581
2318295

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.