Brasskydd

361493

BRASSKÄRM, tidigt 1900-tal, målad plåt, höjd 100, bredd 59 cm

Smärre slitage

Diverse

Rum 3

Brasskydd

Budhistorik (2 bud)

2333890
2328976

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.