Carl Kylberg färglitografi

361490

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap med röda byggnader, signerad Carl Kylberg, numrerad 36/360, färglitografi, bildmått ca 49x62 cm

Fack 27

Carl Kylberg färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2343895
1 300
2341285
2340527
2340526
2340521
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.