Golvlampa

361489

GOLVLAMPA, 1900-talets slut, Inköpt på NK 1995, märkt Unique Interior Copenhagen, koppar, höjd ca 118 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (16 bud)
2333908
2328395
2325321
2328394
2325321
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.