Adam Edwin Proctor

361483

ADAM EDWIN PROCTOR (1864-1913): Kvinnor vid kajen, signerad och daterad 1901, RBA (Royal British Academy), olja på duk, 46x35,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Adam Edwin Proctor

Budhistorik (20 bud)
2343812
4 800
2343840
4 800
2343812
4 600
2343833
4 600
2343812
4 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.