Helmut Mantel

361481

HELMUT MANTEL (1900-tal): Figurerscen, signerad E H Mantel, olja på duk, 100x125 cm

Fack 18

Helmut Mantel

Budhistorik (9 bud)
2343025
3 400
2326493
3 200
2325477
2326492
2325477
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.