Per-Olof Scotte karmstolar 1 par

361480

PER-PLOF SCOTTE, karmstolar, 1 par, ''Premiär-69'' med stomme av ek, sits och rygg av svart läder, producerat för IKEA 1969, sitthöjd ca 40 cm

Läder med krackelering och slitage

Rum 12

Budhistorik (27 bud)
2334507
4 600
2333311
4 400
2333292
4 200
2333268
2333289

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.