Hans-Agne Jakobsson

361478

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, etikettmärkta Ellysett, Markaryd, 1900-tal, genombruten rund form i trä, höjd ca 50 cm.

Slitage, smärre skador

Belysning, Taklampor

Rum 20

Hans-Agne Jakobsson

Budhistorik (20 bud)
2333632
2 600
2333412
2 400
2333412
2332977
1 900
2332977
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.