Spegel rokoko

361477

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, Erhard Göbelsart, förgylld och bronserad, höjd 118, bredd 46 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

senare glas, slitage

Speglar

Spegel rokoko

Budhistorik (13 bud)
2362656
6 200
2362649
6 000
2362408
5 600
2362407
4 400
2362339

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.