Soffbord

361474

SOFFBORD, empirestil, 1900-talets mitt, marmorskiva, höjd 53, diameter ca 100 cm

Slitage, skiva med skador

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (36 bud)
2334136
8 400
2331350
8 200
2331321
8 000
2331348
8 000
2331321
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.