Gustaf Lindberg

361472

GUSTAF LINDBERG (1852-1932): vågen, patinerad brons, signerad Gust Lindberg samt daterad 1901, gjutarstämpel OTTO MEYERS EFTR. FUD. längd 27, bredd 11 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Konst, Skulpturer

Gustaf Lindberg

Budhistorik (37 bud)
2352891
13 500
2352890
13 000
2352877
12 500
2352886
12 000
2352877
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.