Lena Linderholm

361471

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm
Budhistorik (17 bud)
2328317
2325183
2326624
2325183
950
2325953
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.