U Hydman Vallien

361470

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm; oramad

Rum 9

U Hydman Vallien
Budhistorik (14 bud)
2334424
950
2334422
900
2334420
850
2334417
2334409
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.