Madeleine Pyk

361469

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9

Madeleine Pyk
Budhistorik (23 bud)
2333600
1 800
2333598
1 700
2333593
1 600
2333591
2333569
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.