Howard Hodgkin

361468

HOWARD HODGKIN (född 1932): Cardo's Bar (Red)
mjukgrundsetsning med handkolorering, 1978, signerad HH, upplaga om 50 ex, numrerad på baksidan, 11,5 x 15,2 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Howard Hodgkin
Budhistorik (42 bud)
2354180
17 000
2354175
16 500
2354175
16 000
2354176
15 500
2354175
13 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.