CF Reuterswärd

361466

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Triptyk -Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera; oramade

Rum 9

CF Reuterswärd

Budhistorik (10 bud)
2334201
750
2330421
700
2330421
650
2334199
600
2330421
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.