Jan Håfström Mr Walker

361464

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm; oramad

Rum 9

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (7 bud)
2333262
2316030
2 800
2318402
2 600
2316030
2 400
2315857

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.