Jockum Nordström

361463

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 223/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm; oramad

Rum 9

Jockum Nordström
Budhistorik (5 bud)
2334505
4 400
2325129
4 200
2316031
2315612
3 200
2315611

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.