Skedar 12 st

361462

SKEDAR, 12 st, silver, modell gammal fransk, olika svenska smeder bl.a. Johan Olof Öhlund, Gävle1863, Möllenborg, Stockholm 1826-1838, vikt ca 700 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Variationer kan förekomma, gravyr, slitage

Silver

Monter 19

Skedar 12 st

Budhistorik (3 bud)

2317720
1 900
2325652
1 900
2317720
1 800

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.