Skedar etui silver

361460

SKEDAR, ETUI, SALTSKED, silver, 14 dlr, 18/1900-tal, vikt ca 350 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 21

Skedar etui silver

Budhistorik (5 bud)
2325647
950
2332511
900
2325647
700
2324178
650
2324178
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.