Oidentifierad konstnär oljemålning

361445

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 30x19 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

2328469
500
2328468
2328463
2326017

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.