Willam Nording oljemålning

361444

WILLIAM NORDING (1884-1956): "Alvaret", signerad W. Nording, olja på pannå, 32x40 cm

Fack 4

Willam Nording oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2325948
2016-02-13 12:38:32
650

2016-02-16 kl 12:00
Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.