Peter Dahl

361443

PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 43x59 cm; oramad

Rum 9

Peter Dahl
Budhistorik (6 bud)
2318578
550
2332202
500
2318578
450
2319367
2318578

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.