O Humphrey oljemålning

361442

O HUMPHREY (1800-tal): Herrporträtt, bär signatur, olja på pannå, 26x22,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

O Humphrey oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2334623
2334130
750
2333836
600
2326020
450
2323704

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.