Hertha Hilfon skulptur lergods

361439

HERTHA HILLFON, skulptur, brödkaka, 1979, lergods, monogramsignerad och daterad -82, ca 28x28 cm

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Monter 2

Budhistorik (13 bud)
2326393
2 800
2333617
2 800
2326393
2 600
2333609
2 400
2326393

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.