Carsten Rudolfsen oljemålning

361438

CARSTEN RUDOLFSEN (född 1957 Danmark) Komposition, signerad, olja på duk, ca 40x40 cm.

Fack 47

Carsten Rudolfsen oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2333555
900
2333553
850
2333548
2333547
750
2333542
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.