Soffbord

361437

SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva fanérad med teak, benställning i svart, höjd ca 45, 86x90 cm

Slitage, smärre skador

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (2 bud)

2333422
2333187

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.