John Wilson Ewbank oljemålning

361436

JOHN WILSON BANK (1779-1847): Skymningsbild med fartyg, signerad J Ewbank, olja på pannå, 15,5x23,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
2330463
2320922
950
2320922
850
2330151
2320922
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.