Oidentifierad konstnär oljemålning

361435

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv, olja på pannå, 35x45 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
2333213
1 800
2333207
700
2333206
650
2332682
600
2332680
550

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.