Orrefors taklampa

361432

CARL FAGERLUND, taklampa, för Orrefors, 1900-talets mitt, stomme i mässing med glaskupa, totalhöjd ca 61 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 20

Orrefors taklampa
Budhistorik (8 bud)
2333062
650
2334324
600
2333062
550
2333389
500
2333062
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.