Orrefors taklampa

361431

CARL FAGERLUND, taklampa, för Orrefors,1900-talets mitt, stomme i mässing med glaskupa, totalhöjd ca 61 cm

Slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 11

Orrefors taklampa
Budhistorik (5 bud)
2333159
500
2333058
450
2333158
2333058
2332842

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.