Ring 18 k guld

361427

RING, 18 k guld, 5 gammalslipade diamanter totalt ca 0,35 ct, ca 1920/30-tal, ostämplad, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 3,4 g

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (13 bud)
2336032
3 800
2336026
3 600
2336015
3 400
2336025
3 400
2336015
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.