Erik Höglund

361425

ERIK HÖGLUND, ljusring, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, diameter ca 28 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning, Design

Monter 20

Erik Höglund

Budhistorik (14 bud)
2332118
1 300
2332001
2332001
2328009
2327130
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.