Fickur 8 st

361419

FICKUR, 8 st., silver / 800, en märkt Wallerius, Norrköping, 1700-tal, urnycklar, kedjor i oädel metall

Skador, slitage

Klockor/Ur

Fickur 8 st

Budhistorik (9 bud)
2332777
750
2318226
700
2318226
650
2328856
600
2318226
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.