Modellbilar i plast

361417

MODELLBILAR, 33 st, 1900-talets andra hälft, samtliga i plast bl.a Tri-ang, Banner, Manürba, 8 förpackningar medföljer

Enstaka skador kan förekomma

Diverse, Leksaker

Monter 21

Modellbilar i plast

Budhistorik (32 bud)
2333718
3 600
2333715
3 400
2333710
3 200
2333711
3 200
2333710

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.