Seffle möbelfabrik soffbord

361416

SEFFLE MÖBELFABRIK, soffbord, teak, kortsidorna med utdragbara brickor, en med vit botten och en med schackrutor, höjd 51, längd 140 cm

Smärre ytslitage, benen med smärre repor

Rum 4

Seffle möbelfabrik soffbord

Budhistorik (4 bud)

2331997
450
2330162
2328082
2317315

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.