Piedestaler

361411

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets början, svartmålade, höjd ca 43 cm

En med lagning

Diverse

Rum 7

Piedestaler

Budhistorik (4 bud)

2326776
450
2326906
2326776
2326610

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.