Parfymflakong 1800-talets slut

361406

PARFYMFLAKONG, 1800-talets slut, rött glas, förgylld fattning och knopp, knoppen med dekor av infälld stadsbild, höjd ca 9 cm

Diverse

Monter 19

Budhistorik (3 bud)

2332779
2317601
2317518

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.