Bokhyllor 1960-tal

361404

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 2 st, Bodafors, 1960-tal, fanérade i teak, märkning i låda, vadera höjd ca 173, 90x45 cm, nyckel finns

Smärre fanérbortfall, ytskador, en knopp saknas, en lös gångjärnsdel medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 18

Bokhyllor 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

2327715
2016-02-14 00:37:33

2016-02-16 kl 15:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.